İşte Putin’in yeni sevgilisi: Lakabı Barbie

2014 yılında eşi Ludmila ile boşandıktan sonra eski olimpiyat sporcusu Alina Kabaeva ile aşk yaşadığına dair iddiaların ayyuka çıktığı Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in gönlünü yeni bir sevgiliye kaptırdığı öne sürüldü.

Ukrayna medyası, Putin’in “Barbie” lakaplı Ekaterina Mizulina ile aşk yaşadığını iddia etti. Putin’in 2 çocuk sahibi olduğu öne sürülen Kabaeva ile arasının son dönemde bozuk olduğu ve Rus liderin de 39 yaşındaki Mizulina ile birlikte olduğuna dair haberler ortaya çıktı.

Sosyal medyada Kabaeva’nın aksine çok daha görünür olan ve Kabaeva gibi esmer olmayan Mizulina’nın birkaç aydır Putin’le olduğu da belirtildi. Ülkedeki savaş karşıtlarını bastırmak için mücadele veren ve LGBT karşıtlarının da destekçisi olduğu bilinen Mizulina’nın bir evdeki duvara graffiti çizdiği görüntüler de sosyal medyada paylaşıldı. Mizulina, duvarda uygunsuz ifadeler yazılı olduğunu ve bunu beyaz bir kalple kapatmak istediğini söyledi.

Rusya İnternet Endüstrisi Pazar Katılımcıları Birliği Daha Güvenli İnternet Birliği’nin direktörü olarak görev yapan Mizulina’nın Manokhi marka lüks kuzu derisinden ceket giydiği de görüldü.

Rus senatör Yelena Mizulina’nın kızı olan genç kadın bir dönem Rus yetkililerin Çince tercümanı olarak da görev almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x